Depo - Dvojmístné s dveřmi, Maxim

Kód: 50940
Značka: Maxim
448 Kč 370,25 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Dřevěné dvojmístné depo jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr depa: 16x12,5x8,5cm
Přídavná kolej: 15cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí jim střechu nad hlavou. Tohle depo je trochu delší a vejdou se tam tedy i dvě větší mašinky, za kterými můžete zavřít dveře. Veliká okna dávají možnost stále sledovat mašinky při odpočinku. Depo má užitečnou vychytávku v podobě dvou tlačítek na střeše depa. Když tlačítko stisknete, mašinka sama vyjede naproti novému dni a novým úkolům, které pro ně malí inženýři přichystali. Délka kolejí včetně těch v depu je 30cm.

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.