Depo - Hasičské s heliportem, Bigjigs

Kód: BJT262
Značka: Bigjigs
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Hasičské depo a přistávací plocha pro záchranný vrtulník, příslušenství k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dřevěný tématický set k vláčkodráze obsahuje hasičské depo se dvěma místy pro vlak a heliport s vrtulníkem. Depo lze uzavřít dvířky, na střeše je přistávací plocha pro záchranný vrtulník. Depo je v červené barvě, vhodné jako doplněk k vláčkodráhám pro rozšíření hry.

Rozměr: 18x14x9cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Depa
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.