Depo - Velké pětimístné s točnou, Brio

Kód: BR33736
Novinka
Značka: Brio
1 998 Kč 1 651,24 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěné maxi depo s dveřmi a točnou jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 51,5x43,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Depo je nezbytnou součástí každé větší vláčkodráhy a patří na každou železnici. Zaparkujete mašinky a vagónky na noc, aby si odpočinuly před dalším perným dnem. Toto velké depo je vyrobeno v kombinaci dřevo/plast a má parkovací místa na pět mašinek. Před vjezdem do depa je točna, která směřuje mašinky na požadované místo v depu. Každý vjezd má své dveře.

Rozměr:  51,5x43,5cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Depa
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.