Depo - Velké pětimístné s točnou, Bigjigs

Kód: BJT192
Značka: Bigjigs
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Dřevěné maxi depo s točnou jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 42x33x11cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Depo je nezbytnou součástí každé větší vláčkodráhy. Zaparkujete mašinky a vagónky na noc, aby si odpočinuly před dalším perným dnem. Toto velké depo je celodřevěné a má parkovací místa na pět mašinek. Před vjezdem do depa je točna, která směřuje mašinky na požadované místo v depu. Na střeše je 5 plastových průhledných oken. Každý vjezd má své dveře. Na boku depa je posuvný ukazatel obsazenosti jednotlivých kolejišť. Vedle depa jsou dvě nádrže na olej a mazadlo, které lze vyjmout.

Součástí jsou dva panáčci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Depa
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.