Autodráha - Silnice osmička dřevěná, Bigjigs

Kód: BJT600
Novinka
Značka: Bigjigs
1 228 Kč 1 014,88 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná autodráha s autíčky - osmička.
Rozměr: 36 dílů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná autodráha osmička má celkem 36 dílů je takovou první autodráhou pro děti, dáleji lze pak rozšiřovat. Obsahuje řadu dřevěných dílů silnice a příslušenství, které poskytují dostatek prostoru pro rozšířenou hru. Lze jej použít s dalšími sadami Bigjigs Rail silnicemi a rozšířit tak rozmanitost herních aktivit. Lze kombinovat i se všemi ostatními dřevěnými silničními sadami na trhu. Podporuje motorickou koordinaci, jemnou motoriku, zručnost a představivost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací podložky, koberce, cesty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.