Dětský koberec - Silnice a město, Markkrypare, Ikea

Kód: DH01449
Novinka
Značka: Ikea
228 Kč 188,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Hrací podložka jako závodní dráha pro autíčka, Markkyrypare.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte svým dětem hrací plochu a dekoraci zároveň. Dětský koberec je veselý a zábavný, určený ke hraní nejen pro kluky, ale i pro holky, kterým hra s autíčky není cizí. Uvolněte cestu! Vaše dítě na těchto silnicích stráví hodiny nácvikem parkování, řízení vlaku nebo vzlétání vrtulníkem. Skvěle se hodí k autíčkům a figurkám ze série Lillabo. Vyobrazené autíčka nejsou součástí.

Grafický vzor koberce na hraní v černo-šedém provedení snadno sladíte s ostatními věcmi ve všech typech místností. Mnoho heren je součástí sdílených prostor, takže koberec může pomoci vytvořit povrch, který jasně definuje, kde je „herna“ dítěte. Je malý, snadno jej srolujete a uložíte, když je cesta za poznáním u konce. Koberec tlumí hluk, vytváří příjemnou atmosféru a je měkký při chůzi pro nohy všech velikostí. Koberec na hraní zůstává na svém místě a chrání před studenou podlahou díky pogumované spodní straně.Vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru, který je hebký a jemný k citlivé pokožce. Dětské hry mohou být silnou zátěží pro bytové vybavení, včetně koberců. Proto je koberec vyroben z odolných syntetických vláken, které nejsou náročné na údržbu. Děti jsou mimořádně citlivé a proto tento výrobek prošel testy, které potvrdily, že neobsahuje žádné látky, které by dětem mohly ublížit.

Rozměr: 100x70cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací podložky, koberce, cesty
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Ikea lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

IKEA nabízí širokou škálu výrobků pro zařízení domácnosti s kvalitním designem a dobrou funkcí. Vyrábí také kvalitní vláčkodráhy. Ikea je jedním z nejvýznamnějších maloobchodních podniků působícím ve 44 zemích/teritoriích celého světa.