Dětský koberec - Silnice a město Vallaby, Ikea

Kód: DH01451
Novinka
Značka: Ikea
648 Kč 535,54 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Hrací podložka jako závodní dráha pro autíčka, Vallaby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte svým dětem hrací plochu a dekoraci zároveň. Dětský koberec je veselý a zábavný, určený ke hraní nejen pro kluky, ale i pro holky, kterým hra s autíčky není cizí.  S tímto kobercem a trochou fantazie může vaše dítě objevovat různé světy a setkávat se se vzrušujícími zvířaty, zatímco bude hodiny cestovat městy a pouštěmi a přes hory a jezera.

Vzor je navržený tak, aby bylo možné přidat 2, 3, 4 nebo více koberců a vytvořit tak ještě větší svět. Koberec tlumí hluk, vytváří příjemnou atmosféru a je měkký při chůzi pro nohy všech velikostí. Koberec na hraní zůstává na svém místě a chrání před studenou podlahou díky pogumované spodní straně. Vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru, který je hebký a jemný k citlivé pokožce. Děti jsou mimořádně citlivé a proto tento výrobek prošel testy, které potvrdily, že neobsahuje žádné látky, které by dětem mohly ublížit. Dětské hry mohou být silnou zátěží pro bytové vybavení, včetně koberců. Proto je koberec vyroben z odolných syntetických vláken, které nejsou náročné na údržbu. Ruční praní, max. teplota vody 40 °C.

K tomuto koberci lze dokoupit autíčka které jsou na obrázku - auta nejsou součástí výrobku.

Rozměr: 133x100cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací podložky, koberce, cesty
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Ikea lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

IKEA nabízí širokou škálu výrobků pro zařízení domácnosti s kvalitním designem a dobrou funkcí. Vyrábí také kvalitní vláčkodráhy. Ikea je jedním z nejvýznamnějších maloobchodních podniků působícím ve 44 zemích/teritoriích celého světa.