Vlak dřevěný - Motorický se šroubem, Woody

Kód: W91129
Značka: Woody
258 Kč 213,22 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný jezdící vláček s aktivitami na vagóncích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný skládací vláček obsahuje mašinku a dva vagónky, nabízí nejmenším dětem hned několik prvků k procvičení jemné motoriky - šroub na lokomotivě, korálky na drátěné konstrukci, pohyblivé kolečko. Celý vláček lze rozložit na jednotlivé vagóny a mašinku. Tím pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY S TÉMATEM VLÁČKŮ
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.