Vlak dřevěný - Pastelový se zvířátky, Small foot

Kód: LE11470
498 Kč 411,57 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný skládací vláček se zvířátky, pastelové barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný skládací vláček obsahuje mašinku a dva vagónky, na kterých veze 4 zvířátka. Celý vláček lze rozložit na jednotlivé vagóny a mašinku. Tím pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte. Zajíc měří 8x3x5x1cm. Vláček a zvířátka jsou v pastelových jemných barvách.

Celková délka 36cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY S TÉMATEM VLÁČKŮ
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.