Jeřáb - Dinosauří, Bigjigs

Kód: BJT241
Značka: Bigjigs
579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Dřevěný dinosauří jeřáb, příslušenství k vláčkodráze.
Rozměr: 21,5x13x11cm
Věk: 3+ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příslušenství vláčkodráhy, která je dalším doplňkem pravěké krajiny. Jednoduchý jeřáb ve tvaru bronosaura na manuální ovládání nahoru a dolů, sada včetně vagonku a nákladu na magnetek. Děti mohou snadno přepravit dinosauří vejce na vagónek pomocí pohyblivého krku dinosaura a jeho magnetických úst. Můžete u nás dokoupit dinosauří vláčkodráhu, další koleje i doplňky.

 

Rozměr je 21,5x13x11cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jeřáby
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.