Jeřáb - Konstrukční pojízdný, Brio

Kód: BR33732
Novinka
Značka: Brio
598 Kč 494,21 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Magnetický a pojízdný jeřáb s autem, jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 20x18x16cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro nakládání a vykládání zboží na nákladovém nádraží, je velice důležitý jeřáb, kterým lze jednoduše manipulovat a díky magnetu překládat zboží na připravené nákladní mašinky. Multifunkční jeřáb vyrobený ze dřeva s barevnými, plastovými komponenty zvedá kontejnery díky magnetu upevněnému na háku a pomocí otočné kliky posouvá kontejner nahoru/dolu. Jeřáb působí autenticky a je potřeba ke každé stavbě, nebo do nákladových center Vašich dětí.

Rozměr: 20x18x16cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jeřáby
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.