Jeřáb - Portálový pojízdný, Bigjigs

Kód: BJT605
Novinka
Značka: Bigjigs
618 Kč 510,74 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný portálový jeřáb s autem, jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 28x17x10cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro nakládání a vykládání zboží na nákladovém nádraží, je velice důležitý jeřáb, kterým lze jednoduše manipulovat a díky magnetu překládat zboží na připravené nákladní mašinky, které dodají zboží do všech koutů města po souši nebo po moři. S tímto robustním dřevěným jeřábem se každý den stane dobrodružstvím plným zvedání, nakládání a přepravy kontejnerů. Zamyslete se nad tím, jak vzrušující může být sledovat, jak vaše dítě oživuje svět stavebnictví právě v obývacím pokoji. Díky precizní konstrukci, která napodobuje opravdové portálové jeřáby, a kvalitním materiálům z odpovědných zdrojů, tento jeřáb nejen že podporuje dětskou kreativitu a představivost, ale také rozvíjí koordinaci ruka-oko a jemnou motoriku.

Rozměr: 28x17x10cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Jeřáby
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.