Jeřáb - Překládací nad kolejemi, Maxim

Kód: 50087
Tip
Značka: Maxim
498 Kč 411,57 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný magnetický jeřáb s autem, jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro nakládání a vykládání zboží na nákladovém nádraží, je velice důležitý jeřáb, kterým lze jednoduše manipulovat a díky magnetu překládat zboží na připravené nákladní mašinky, které dodají zboží do všech koutů města. Mladí inženýři jistě vymyslí další možnosti, jak využít tento skvělý jeřáb. Jeřáb je posuvný.

Součástí je i nákladní vagon, 1x kontejner jako náklad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jeřáby
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.