Jeřáb - Velký se stavebními stroji, Bigjigs

Kód: BJT200
Značka: Bigjigs
1 489 Kč 1 230,58 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Velký žlutý jeřáb s vozidly a  stavebními dělníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný jeřáb s otočným ramenem a velkým chapadlem na ruční ovládání. Dokáže zvedat náklad a pohybovat se dopředu i dozadu. Součástí je šest pracovních strojů, dvě postavičky a mnoho věcí co se povalují na stavbě. Vozidla jsou kompatibilní se všemi dřevěnými vláčkodráhami. Díky spoustě příslušenství zaručuje zábavu na dlouhou dobu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jeřáby
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.