Jeřáb - Překládací velký, Bigjigs

Kód: BJT175
Značka: Bigjigs
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Dřevěný jeřáb otačecí nad kolejištěm.
Rozměr: 21x11x11cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný železniční jeřáb, je nezbytným pomocníkem při překládce nebo nakládce zboží v každém železničním nákladovém nádraží. Jeřáb má kolečka na ose, kterýma se namotává lano. Magnet umístěný na konci lana, umožňuje překládat náklady i celé vagóny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jeřáby
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.