Koleje - Výhybka přehazovací 2ks, Maxim

Kód: 50957
Značka: Maxim
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Příslušenství k vláčkodráze, výhybka přehazovací.
Počet: 2ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné koleje jako příslušenství k vláčkodráze. Speciální výhybka nejen pro mašinky na baterie, které po přepnutí výhybky pojedou tam, kam jim určíte a nikdy jinak. Můžete určit okruh, který díky přehazovacím výhybkám vláčky musí dodržovat. Vzhledem k tomu, že mohou být napojeny na rovné i kruhové koleje, mohou být použity v nekonečném počtu možností.

Koleje jsou oboustranné. Přehazovací mechanizmus je na obou stranách výhybky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koleje pro vláčkodráhy
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.