Vláčkodráha Maxim - Kris Kros, 40 dílů

Kód: 50133
Značka: Maxim
598 Kč 494,21 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná menší vláčkodráha, KrisKros - 40 dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menší dřevěná vláčkodráha s křížením tratí. Vhodná pro začínající vlakové inženýry. Stavebnice, která nastartuje zábavu spojenou se zážitky na železnici. S postupem času zjistíte, že pokud najdete zalíbení v našich hračkách, dá se vaše mini město průběžně obohacovat celou řadou doplňků, které z Vás udělají velké stavitele železnic, strojvedoucí, záchranáře, policisty a starosty měst.

Rozměr sestavené stavebnice je 60x50cm. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ VLÁČKODRÁHY
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.