Vláčkodráha Woody - S mostem a zastávkou, 90 dílů

Kód: 93062
Značka: Woody
1 158 Kč 957,02 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým příslušenstvím, se zastávkou a mostem, autobusem - 90ks. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vláčkodráha s mostem a zastávkou která má stříšku z plexiskla. Obsahuje 90 kusů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi. Příslušenství a doplňky obsahují: bohaté kolejiště, vlaky, auta, značky, postavičky, stanici, kostel atd. Pod most se dají postavit koleje a podjet je. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu.

Rozměr rozložené vláčkodráhy: 122x79cm

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ VLÁČKODRÁHY
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.