Mašinka - Lokomotiva parní červená, Maxim

Kód: 50399
Značka: Maxim
138 Kč 114,05 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná mašinka k vláčkodráze, lokomotiva parní červená.
Rozměr: Délka je 9cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červená parní dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu, který je vzadu na mašince.

Když se objeví na kolejnicích parní lokomotiva, je to vždy velká podívaná. Starat se o parní lokomotivu přitom není úplně jednoduché a její provoz vyžaduje velkou citlivost a umění. Za odměnu je pak spolehlivost a levný provoz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.