Mašinka - Lokomotiva replika Teriér modrý + 2 koleje, Bigjigs

Kód: BJT490
Značka: Bigjigs
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěná mašinka k vláčkodráze, lokomotiva replika Teriér modrý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se objeví na kolejnicích parní lokomotiva, je to vždy velká podívaná. Starat se o parní lokomotivu přitom není úplně jednoduché a její provoz vyžaduje velkou citlivost a umění. Za odměnu je pak spolehlivost a levný provoz.

Modrá dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy, replika Teriér modrý. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu, který je vzadu na mašince. Součástí jsou 2 koleje v délce 5,5 a koncový nárazník 5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.