Mašinka - Lokomotiva rychlovlak, Maxim

Kód: 50505
Značka: Maxim
168 Kč 138,84 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná mašinka k vláčkodráze, rychlovlak.
Rozměr: Délka je 10cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná lokomotiva . rychlovlak pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetů, které jsou vepředu i vzadu na mašince.

Tahle lokomotiva udělá z každé obyčejné soupravy rychlík, který se sice nemůže rovnat s expresem, ale rychlostí předčí leckterý osobní vlak.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.