Mašinka - Lokomotiva dieselová červená, Maxim

Kód: 50815
Značka: Maxim
138 Kč 114,05 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná mašinka k vláčkodráze.
Počet souprav: 1
Délka: 9cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červená dieselová dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetů, které jsou vepředu i vzadu na mašince.

Lokomotiv není nikdy dost, díky nim lze táhnout dvojnásobek vagónů než obvykle, nebo mohou jezdit dva vlaky za sebou. Určitě si také mašinka potřebuje odpočinout po náročné práci a ráda se nechá vystřídat čerstvou a odpočinutou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.