Mašinka elektrická s pohonem - Mallard modrá, Bigjigs

Kód: BJT308
Značka: Bigjigs
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Plastová modrá mašinka s elektro pohonem, jezdí vpřed a vzad, svítí a vydává zvuky. Replika parní lokomotivy Mallard.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Jezdí vpřed i vzad. Velmi silná a rychlá mašinka se zvukem, která zvládne vytáhnout do kopce mnoho vagónků. Zapíná a vypíná se jediným tlačítkem - komínkem. Tento nově navržený parní stroj musí mít všichni, kteří milují železnici. Ohromí Vás jeho schopnost supět si to po trati bez pomoci. Jízdou vpřed může díky svému magnetickému systému za sebou táhnout další vagónky.

Hračka je na 2x1,5V AAA baterie - nejsou součástí hračky. Rozměr je 13cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.