Mašinka elektrická s pohonem - Mohutná červená, Brio

Kód: 33592
Značka: Brio
798 Kč 659,50 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Červená mašinka s elektro pohonem, jezdí vpřed a vzad, svítí a vydává zvuky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Jezdí vpřed i vzad. Červená mohutná mašinka je se zvukem a zvládne vytáhnout do kopce mnoho vagónků. Zapíná a vypíná se jediným žlutým tlačítem. Tento nově navržený parní stroj musí mít všichni, kteří milují železnici. Ohromí Vás jeho schopnost supět si to po trati bez pomoci. Jízdou vpřed může díky svému magnetickému systému za sebou táhnout další vagónky. Baterie 2× AAA nejsou součástí balení.

Délka je 13cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.