Mašinka elektrická s pohonem - Nejrychlejší turbo, Brio

Kód: 36003
Značka: Brio
998 Kč 824,79 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Plastová mašinka a vagón s elektro pohonem vpřed a vzad a turbem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Moderní lokomotiva pro osoby poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, a i turbo. Přináší na koleje ještě větší rychlost: Turbovlak. Stačí stisknout velké tlačítko turbo a tato bateriově poháněná lokomotiva zdvojnásobí svou rychlost. To z ní dělá nejrychlejší lokomotivu na světě BRIO. Turbo boost trvá 5 sekund a jak se lokomotiva rozjíždí, bílé světelné pruhy po stranách se změní na chladnou modrou. Hezký doplněk pro vláčkodráhy. Za vagónem rychlovlaku je magnet na uchycení dalších vagonků.

Rozměr: 20x9x5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.