Mašinka - Elektrická s pohonem, Červená na dálkové ovládání, Brio

Kód: BR33213
Novinka
Značka: Brio
938 Kč 775,21 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Plastová mašinka červená s elektro pohonem vpřed a vzad, svítí a vydává zvuky - na dálkové ovládání.
Rozměr: 10x5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Poslouží při rychlé přepravě lidí, nebo těžkého nákladu.Lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, vydává zvuk jedoucí lokomotivy přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost. Stačí se pohodlně posadit, uchopit ovládací panel, kterým ovládáme chod vpřed i vzad, zvuk nebo světlo. 

Baterie 4× AA nejsou součástí balení. Rozměr: 10x5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.