Mašinka - Elektrická s pohonem, Dálkové ovládání, Small foot

Kód: LE5804
Novinka
478 Kč 395,04 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Plastová mašinka s elektro pohonem vpřed a vzad, svítí a vydává zvuky - na dálkové ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Poslouží při rychlé přepravě lidí, nebo těžkého nákladu. Moderní lokomotiva z plastu a dřevěného vagónku s dálkovým ovládáním, má celkem 8 funkcí. Lokomotivu můžete ovládat do dvou směrů, po stisknutí tlačítka vydává zvuky (hlášení z reproduktoru, signál brány, píšťalka průvodčího, zvuky jízdy, přejezd přes most), dokonce můžete zapnout i světla. Jako doplněk k oblíbené dřevěné vláčkodráze. 

Baterie mašinky 3xAAA a 2xAA ovladače nejsou součástí balení. Rozměr: 11x5x3cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.