Mašinka - Elektrická s pohonem, Nabíjecí přes USB mini kabel, Brio

Kód: BR33599
Novinka
Značka: Brio
958 Kč 791,74 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Plastová mašinka černá s elektro pohonem vpřed a vzad, nabíjení přes USB kabel.
Rozměr: 9x5x3cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva dokáže jezdit v obou směrech a nabíjí se přes USB kabel, který je součástí balení. Není nutné kupovat baterie. Dokáže vyjet stoupání i bezpečně sjet svou stejnoměrnou rychlostí, dobře drží v kolejišti a je tak spolehlivým pomocníkem a příjemným společníkem na cestách po železnici.

Rozměr: 9x5x3cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.