Most - Safari, Bigjigs

Kód: BJT274
Novinka
Značka: Bigjigs
558 Kč 461,16 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Safari dřevěný most nad řekou, jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento most nad řekou je zábavný a unikátní v každé dřevěné vláčkodráze. Malí průzkumníci prozkoumají zázraky Safari, přiblíží se k mostu a dívají se na krokodýla, jak se pomalu supí.  Děti vždy milují řízení vlaků a přidávání dalších nových kousků, podobné tomuto mostu, který zažehne jiskru v dětské tvořivosti. 

Rozměr:  6,5x7,5x11cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Mosty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.