Most - Zvedací, Bigjigs

Kód: BJT189
Značka: Bigjigs
609 Kč 503,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Zvedací most jako doplněk k vláčkodráze s nadjezdy.
Rozměr: 25x16x18cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti opravdu milují vysoké zvedací mosty, zvedání mostu a spouštění brány. Samozřejmě i projíždějící vlaky pod nimi uspokojí nejednoho železničního inženýra. Most má jedno zvedací rameno a dvě málé závory v horní části. Dodává se včetně dvou nájezdových kolejí.

Délka mostu včetně nájezdů je 64cm. Rozměr samostatného mostu je 25x16x18cm (padací most ve zvednuté poloze).

Doplňkové parametry

Kategorie: Mosty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.