Most - Padací středověký, Bigjigs

Kód: BJT267
Značka: Bigjigs
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný hrad se zvedacím mostem jako příslušenství k vláčkodráze.
Rozměr: 22,5x17x16cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Most slouží k zastavení nepřátel ve vašich stopách když se nepřátelé ztratí z dohledu. Vycvič si své zdarné rytíře, aby ochránili hrad a královnu. Hrad s křížením a dřevěným zvedacím mostem je další doplněk k vláčkodráze. Most se sklopí zpět dolů. Otáčením kolečkem se namotává lano, které zvedá most do požadované výšky. Most poté sám drží ve výšce do které byl zvednut - samovolně nepadá. Hrad, padací most je navazující na další prvek Bigjigs Rail - Žalář.

Rozměr: 22,5x17x16cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Mosty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.