Koleje - Nadjezd s pilířem 2ks, Bigjigs

Kód: BJT113
Značka: Bigjigs
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Příslušenství k vláčkodráze. Nadjezdové koleje s pilíři.
Počet: 2ks koleje + 2ks pilíře
Rozměr: cca 22,5cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné nadjezdové koleje s pilíři jako doplněk k vláčkodráze. Celkem získáte cca 45cm kolejiště. Součásti setu jsou dvoje koleje a dva mostní pilíře. Stačí přidat jednu rovnou kolej či viadukt a vytvoříte si most pro svou vláčkodráhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nadjezdy a pilíře
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.