Mostní pilíře - Dřevěné 6ks, Bigjigs

Kód: BJT053
Značka: Bigjigs
295 Kč 243,80 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Dřevěné mostové podpěry jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 5,5x6,5x4,5cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když už je vaše vláčkodráha nepřehledná a koleje jsou na sebe příliš namačkané, tyto realistické mostní pilíře poslouží k vytvoření další úrovně, která uvolní přízemí. Pomohou vyřešit svízelné situace kolem domů, silnic a tratí. Elegantně překlenou propasti a údolí. Na rozdíl od mostů je mezi pilířemi dost místa a tak nemusíte nijak organizovat další části tratí.

Balení obsahuje 6 ks mostních pilířů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nadjezdy a pilíře
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.