Přejezd - Interaktivní elektro závory, Maxim

Kód: 50471
Značka: Maxim
678 Kč 560,33 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Dřevěný přejezd se světelnou signalizací a zvuky jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 21,5x12x10,5cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá pořádná vláčkodráha se neobejde bez železničního přejezdu. Zapojte do hry i svá autíčka a připravte pro ně bezpečný přejezd přes vlakové koleje!

Tyto neobyčejné závory usnadňují řízení provozu jak na kolejích, tak na silnici. Stačí stáhnout závory dolů a po průjezdu mašinky závory začnou samy vydávat zvukový a světelný signál a upozorňují auta na silnici, že není radno vjíždět do kolejiště.

Baterie je součástí balení.

Vše výrobeno z kvalitního dřeva, kromě závor, které jsou plastové.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přejezdy a závory
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.