Přejezd - Závory s návěstím, Bigjigs

Kód: BJT226
Značka: Bigjigs
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Velký dřevěný přejezd se závorou a semaforem jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 30x17x16cm
Věk: 3+ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá pořádná vláčkodráha se neobejde bez železničního přejezdu. Tento velký přejezd s výhybkou a návěstidlem má tři zvedací závory, dva otočné semafory a otočný ukazatel na návěstidle. Součástí jsou i dvě nájezdové rampy pro autíčka.

Zapojte do hry i svá autíčka a připravte pro ně bezpečný přejezd přes vlakové koleje!

Doplňkové parametry

Kategorie: Přejezdy a závory
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.