Puzzle na desce - Velké A3 dřevěné, Vlak Bigjigs

Kód: BJ484
Značka: Bigjigs
409 Kč 338,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Velké dřevěné puzzle - historický vlak Flying Scotsman.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké dřevěné puzzle o 35 dílech s motivem historického vlaku. Puzzle se skládá do dřevěného rámečku. 

Flying Scotsman navrhl Sir Nigel Gresley a lokomotiva byla postavena v roce 1923 v Doncasteru pro Londýn a severní východní železnice. V roce 1934 byla změněna a dosáhla rychlosti 100 mph - vůbec první lokomotiva která dosáhla takové rychlosti. Dosloužila v roce 1963 po 40 úspěšných letech služby. Krásná dekorace do klučičích pokojů a železničních nadšenců.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.