Jeřáb - Nákladní, Brio

Kód: 33996
Značka: Brio
898 Kč 742,15 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Překládací jeřáb s náklaďákem a obsluhujícím panáčkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hezký jeřáb s otočným ramenem a chapadlem na ruční ovládání. Dokáže zvedat náklad a pohybovat se dopředu i dozadu. Součástí je i vagon s nákladem. Překládací jeřáb slouží samostatně na hraní také jako příslušenství k vláčkodráze. Tato hračka  přenáší magnetem náklad  na vagónek. Lano je na konci opatřeno magnetem pro úchop nákladu. Jeřábové zdvihací rameno se otáčí o 360 stupňů. Rozměr: 34x23x11cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.