Mašinka elektrická s pohonem - Moderní červená, Woody

Kód: 91908
Značka: Woody
258 Kč 213,22 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Plastová červená mašinka s elektro pohonem vpřed a vzad a panáčkem.
Délka: 10cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Moderní mašinka je vybavena magnetem pro připojení vagónku. Přepínač pro pohyb vpřed a vzad je umístěný na střeše. Součástí tohoto výrobku je i strojvedoucí umístěný v kabině lokomotivy. Dokáže vyjet stoupání i bezpečně sjet svou stejnoměrnou rychlostí, dobře drží v kolejišti a je tak spolehlivým pomocníkem a příjemným společníkem na cestách po železnici.

Délka 10cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.