Mašinka elektrická s pohonem - LILLABO, Ikea

Kód: 50320056
Značka: Ikea
348 Kč 287,60 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení

Plastová moderní mašinka s elektro pohonem vpřed a vzad, LILLABO.
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Moderní mašinka je vybavena magnetem pro připojení vagónku. Tato oblíbená hračka pro kluky a holky je na baterky a ovládá se tlačítkem nahoře. Umí jezdit i dozadu a na cestu dopředu si svítí. Spojte vagónky k sobě – a plnou parou vpřed!

Jakmile nadejde čas odjezdu ze stanice, stiskněte tlačítko směrem dopředu. Když chcete, aby jel pozadu, stiskněte tlačítko směrem dozadu. Pokud chcete vlak zastavit, posuňte tlačítko doprostřed. Jednoduché a logické.

Baterie se prodávají zvlášť; budete potřebovat 2 x baterie LR03 AAA, 1,5 V.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Ikea lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

IKEA nabízí širokou škálu výrobků pro zařízení domácnosti s kvalitním designem a dobrou funkcí. Vyrábí také kvalitní vláčkodráhy. Ikea je jedním z nejvýznamnějších maloobchodních podniků působícím ve 44 zemích/teritoriích celého světa.