Most - Oboustranný vysoký, Maxim

Kód: 50981
Značka: Maxim
588 Kč 485,95 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Oboustranný vysoký most jako doplněk k vláčkodráze. Lze jej otočit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranný vysoký most je pěkný doplněk ke kterékoliv vláčkodráze. Z jedné strany vypadá jako obyčejný most a z druhé jako megaultra vysoký most, který vytvoří pro své cestující strmý sjezd.

Výška mostu je 20cm, délka včetně nadjezdů je 94cm. Otočením získáte třetí úrověň výšky ve vláčkodráze. Součástí balení je 2x standardní a 2x vysoké nadjezdy (3 úrověň). 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.