Tunel - Labutí růžový, Bigjigs

Kód: BJT606
Novinka
Značka: Bigjigs
418 Kč 345,45 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný tunel pro rozšíření vláčkodráhy - Labuť s roztaženými křídly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud hledáte doplněk k vlakové soupravě pro vašeho malého pozorovatele ptáků, nehledejte žádné peří než okouzlující dřevěný Labutí tunel. Tatohezká pastelově růžová labuť sedí na dřevěné dráze zdobené jako jezírko s vodou a liliemi. Zvedněte labutí křídla a vlakový tunel je otevřen!  Můžete spárovat se sadou vláčku víla osmičky nebo jinými vláčkodráhami.

 

Rozměr: 18x13,7x12cm

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.