Vláček - Nákladní souprava Maxim

Kód: 50211
Značka: Maxim
398 Kč 328,93 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Dřevěný nákladní vlak k vláčkodráze.
Počet souprav: 4
Délka: 32cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náklad který musíte dopravit na místo určení, naložíte do nákladních vagónů a nastartujete dieselovou mašinku, která bez sebemenších problémů dojede tam, kam se běžná parní lokomotiva ani neodváží vydat.

Souprava tří nákladních vagónů poháněná silnou dieslovou lokomotivou, bude jistě příjemným společníkem na cestách. Délka celého vláčku je 32cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.