Budova - Přístav s jeřábem, člunem a potápěčem, Bigjigs

Kód: BJT074
Novinka
Značka: Bigjigs
518 Kč 428,10 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěný přístav s jeřábem a potápěčem, jako příslušenství k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dok s funkčním jeřábem  je pro snadnou manipulaci s nákladem vybaven magnetem a jehož pomocí mohou děti cvičit svou zručnost. K záchraně nákladu, který spadl do vody je zde vždy připraven potápěč ve svém člunu. Rozšíření přináší možnost rozehrát fantastické herní scénáře a je zvláště vhodné k doplnění soupravy Úklid pobřeží. Dřevěný přístav je pěkným rozšířením vaší vláčkodráhy.

Rozměr: 17x17x16cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístavy a trajekty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.