Trajekt - Lodní depo s příslušenstvím, Small foot

Kód: LE11378
Novinka
1 298 Kč 1 072,73 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
12.3.2024
Možnosti doručení

Dřevěné lodní překladiště s vagónem a jeřábem - rozšíření vláčkodráhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní dřevěný jeřáb zvedá náklad z lodě na vlak a zase zpátky, takže cesta může pokračovat po moři či po železnici. Jeřábem lze jednoduše manipulovat a díky magnetu překládat zboží. Součástí sady je také kontejnerová loď s dvěma remorkéry, které k ní jsou přivazány provázkem. Podněcuje fantazii, zručnost a koordinaci.

Rozměr lodi: 25x8,5x7cm. Rozměr depa na desce: 32x38x24cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístavy a trajekty
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.