Trajekt - Loď přepravní, Maxim

Kód: 50234
Značka: Maxim
328 Kč 271,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Dřevěná loď pro převoz vláčků a aut.
Rozměr: 30x14x6,5cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hluboká moře a divoké oceány jsou jako stvořené pro trajekty, které se cítí nejlépe, když mohou mít naložena auta nebo vláčky spolu s cestujícími a brouzdají po dalekých hladinách. Přímořská města si nedokážou život bez trajektů představit. Lidem a vláčkům ušetří mnoho času při cestování, protože objíždět oceán by trvalo asi hodně dlouho, nemyslíte?

Když vlak najede do trajektu, tak se uzavře příď a záď lodi, tím že se zvednou koleje. Poté může loď vyplout z přístavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístavy a trajekty
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.