Trajekt - Pirátská galéra, Bigjigs

Kód: BJT258
Značka: Bigjigs
709 Kč 585,95 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Pirátská loď, která slouží k přepravě vlaků jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pirátská galéra, je dalším doplňkem pro hru s vláčky. Může se v ní převážet vlak, nebo může sloužit jako průjezdný tunel. Součástí jsou široké krátké koleje pro spojení s Vaší vláčkodráhou. Vjezdy do lodě - úzké krátké koleje lze zklopit nebo zvednout, aby se mašinka nemohla v lodi při plavbě pohybovat. Mechanizmus vjezdů je řešen systémem pevných gumiček. Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky dřevěných kolejí, cest, vláčků, staveb a dalšího příslušenství z naší nabídky. Vše je zajímavě ilustrováno, nechybí ani vlajky.

 

Rozměr: 23x11x11cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístavy a trajekty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.