Trajekt - Vlakový, Bigjigs

Kód: BJT603
Novinka
Značka: Bigjigs
788 Kč 651,24 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný trajekt pro vlaky, rozšíření vláčkodráhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšíření dětských vláčkodrách - Vlakový trajekt. Bigjigs Rail Train Ferry obsahuje modré plavidlo s červenou kormidelnou, namalovanými vlnami na každé straně a kruhy záchranných kruhů. Parkovací  paluba je v barvě přírodního dřeva.  Má také sklopnou nájezdovou rampu, která umožňuje nájezd a výjezd přepravovaných vlaků. Je skvělým doplňkem pobřežní vlakové soupravy nebo pirátské vlakové soupravy, která je dodávána s mostem pro vlaky, aby se dostaly přes burácející vlny. Hodí se také k ostatním vláčkovým dráhám. Většina ostatních hlavních značek dřevěných železnic je kompatibilní s dřevěnými vlakovými soupravami a příslušenstvím Bigjigs Rail. Vyrobeno z vysoce kvalitních, zodpovědně získaných materiálů. Splňuje aktuální evropské bezpečnostní normy.

Železniční vozy viditelné na fotografiích nejsou součástí této nabídky, lze je zakoupit samostatně.

Rozměry: 10x9,4x11,6cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístavy a trajekty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.