Set kolejí - Serpentýna 27ks, Bigjigs

Kód: BJT121
Značka: Bigjigs
1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Příslušenství k vláčkodráze, dvoupatrová serpentýna, sada kolejí a pilířů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set 17ks dřevěných kolejí a 10 dřevěných pilířů jako doplněk k vláčkodráze. Můžete sestavit velmi zajímavou dvoupatrovou serpentýnu a nebo mnoho převýšení dle své vlastní fantazie. Vláčky si tak plně užijí stoupání a klesání. Velmi originální prvek k vláčkodráze.


Cena je za komplet vyobrazený set, bez vláčků. Set obsahuje 10 pilířů, 11 zatáček, 4 nadjezdy a 2 koncovky. Sloupy jsou umělohmotné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety kolejí
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.