Set kolejí - Vysokohorská dráha 12ks, Bigjigs

Kód: BJT139
Značka: Bigjigs
1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Příslušenství k vláčkodráze. Sada kolejí s horským tunelem a přemostěním.
Počet dílů: 12ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jedinečný set umožňuje vytvořit přejezd přes skalnatý kopec. Set obsahuje dřevěné koleje, včetně nadjezdů a pilířů a dva plastové kopce. Jeden kopec je menší s tunelem a druhý větší. Součástí je i jeden most. Vláčky si tak plně užijí stoupání a klesání. Velmi originální prvek k vláčkodráze. 

Výška je 22cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety kolejí
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.