Točna - S motivem čajových lístků, Bigjigs

Kód: BJT294
Novinka
Značka: Bigjigs
288 Kč 238,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Otočná platforma, jejímž otáčením lze střídavě zamezit, nebo umožnit průjezd vláčku.
Rozměr: 14x14cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavý doplněk pro  vláčkodráhy - s motivem čajových hrníčků. S touto vintage točnou s motivem čajových šálků si děti užijí mnoho zábavy. Na otočné základně najdete dva barevné čajové šálky, které složí jako železniční závory. Přehoďte výhybky a vlak může pokračovat na své cestě. Točna se bude hodit do každé vláčkodráhy, děti si při hře potrénují kreativitu, představivost a jemnou motoriku.

Rozměr: 14x14cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Točny
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.